UpTime Widget (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Font color
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག
