UpTime Widget (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Preview
id: Pratinjau

en: Error
id: Kesalahan

en: Refresh interval
id: Rentang refresh

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: API key
id: Kunci API

en: Font size
id: Ukuran Font
