UpTime Widget (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Preview
pl: Podgląd

en: px
pl: pikseli

en: Error
pl: Błąd

en: Refresh interval
pl: Interwał odświeżeń

en: Background color
pl: Kolor tła

en: API key
pl: Klucz API

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Font color
pl: Kolor czcionki
