UpTime Widget (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Error
sv: Fel

en: Refresh interval
sv: Uppdateringsintervall

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Font size
sv: Teckenstorlek
