UpTime Widget (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: px
uk: пікс

en: Error
uk: Помилка

en: Refresh interval
uk: Інтервал оновлення

en: Background color
uk: Колір тла

en: API key
uk: Ключ API

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Font color
uk: Колір шрифту

en: Uptime
uk: Час роботи

en: Shadow color
uk: Колір тіні

en: (default)
uk: (типово)

en: Border width
uk: Ширина границі
