Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Statistics
az: Statistika

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: German
az: Alman

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.

en: Entities
az: Entitilər
