Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Update
bg: Промени

en: Statistics
bg: Статистики

en: Email
bg: Е-поща

en: English
bg: Английски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: German
bg: Немски

en: Polish
bg: Полски

en: Russian
bg: Руски

en: Account information
bg: Информация за акаунта

en: Lithuanian
bg: Литовски

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.

en: Ukrainian
bg: Украински
