Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Format settings:
bo: རྣམ་བཞག་སྒྲིག་འགོད།
