Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Language
de: Sprache

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Number of blocks
de: Anzahl an Blöcken

en: Settings
de: Einstellungen

en: Update
de: Aktualisieren

en: Statistics
de: Statistiken

en: Email
de: E-Mail

en: English
de: Englisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: German
de: Deutsch

en: Polish
de: Polnisch

en: Russian
de: Russisch

en: Account information
de: Kontoinformationen

en: Authorization
de: Autorisierung

en: Lithuanian
de: Litauisch

en: An error has occurred.
de: Es ist ein Fehler aufgetreten.

en: Ukrainian
de: Ukrainisch

en: Revoke access
de: Zugriff entziehen

en: Entities
de: Entitäten

en: Format settings:
de: Formateinstellungen:

en: preset
de: Voreinstellung
