Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Language
fr: Langue

en: Edit
fr: Modifier

en: Number of blocks
fr: Nombre de blocs

en: Settings
fr: Paramètres

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Email
fr: Courriel

en: English
fr: Anglais

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: German
fr: Allemand

en: Polish
fr: Polonais

en: Russian
fr: Russe

en: Account information
fr: Informations du compte

en: Authorization
fr: Autorisation

en: Lithuanian
fr: Lithuanien

en: An error has occurred.
fr: Une erreur s'est produite.

en: Ukrainian
fr: Ukrainien

en: Entities
fr: Entités

en: Format settings:
fr: Paramètres de format:
