Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: English
ga: Béarla

en: Account information
ga: Sonraí an chuntais
