Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Number of blocks
hi: खंडो की संख्या

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Email
hi: ईमेल

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: German
hi: जर्मन

en: Polish
hi: पोलिश

en: Russian
hi: रूसी

en: Account information
hi: खाता जानकारी

en: Lithuanian
hi: लिथुएनी

en: An error has occurred.
hi: एक त्रुटि हुई

en: Ukrainian
hi: यूक्रेनी

en: Format settings:
hi: सेटिंग्स को बदले
