Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Email
hr: E-pošta

en: English
hr: Engleski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: German
hr: Njemački

en: Polish
hr: Poljski

en: Russian
hr: Ruski

en: Account information
hr: Informacije o korisničkom računu

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Format settings:
hr: Postavke oblika:
