Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Update
is: Uppfæra

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Email
is: Netfang

en: English
is: Enska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: German
is: Þýska

en: Polish
is: Pólska

en: Russian
is: Rússneska

en: Lithuanian
is: Litháenska

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.

en: Ukrainian
is: Úkraníska
