Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Statistics
lv: Statistika

en: Email
lv: E-pasts

en: English
lv: Angļu

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: German
lv: Vācu

en: Polish
lv: Poļu

en: Russian
lv: Krievu

en: Account information
lv: Konta informācija

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Format settings:
lv: Formatējuma iestatījumi
