Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Update
os: Сног кæн
