Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: English
ps: انګرېزي

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Russian
ps: روسی

en: Lithuanian
ps: لېتوانيایی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی
