Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Edit
pt: Editar

en: Number of blocks
pt: Número de blocos

en: Settings
pt: Configurações

en: Update
pt: Atualizar

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: English
pt: Inglês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: German
pt: Alemão

en: Polish
pt: Polonês

en: Russian
pt: Russo

en: Account information
pt: Informações da conta

en: Authorization
pt: Autorização

en: Lithuanian
pt: Lituânio

en: An error has occurred.
pt: Ocorreu um erro.

en: Ukrainian
pt: Ucraniano

en: Revoke access
pt: Revogar acesso

en: Entities
pt: Entidades

en: Format settings:
pt: Configurações de formatação:
