Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: English
sr: енглески

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: German
sr: немачки

en: Polish
sr: пољски

en: Russian
sr: руски

en: Account information
sr: Информације о налогу

en: Lithuanian
sr: литвански

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.

en: Ukrainian
sr: украјински

en: Entities
sr: Ентитети
