Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Statistics
sv: Statistik

en: Email
sv: E-post

en: English
sv: Engelska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: German
sv: Tyska

en: Polish
sv: Polska

en: Russian
sv: Ryska

en: Account information
sv: Kontoinformation

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: Lithuanian
sv: Litauiska

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: Ukrainian
sv: Ukrainska

en: Entities
sv: Objekt

en: Format settings:
sv: Inställningar för format:
