Uptolike share buttons (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى
