Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Number of blocks
cs: Počet bloků

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Email
cs: E-mail

en: English
cs: Anglicky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: German
cs: Německy

en: Polish
cs: Polsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Account information
cs: Informace o účtu

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Ukrainian
cs: Ukrajinsky

en: Entities
cs: Entity

en: Format settings:
cs: Nastavení formátu:
