Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: English
cy: Saesneg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Account information
cy: Gwybodaeth y cyfrif

en: Lithuanian
cy: Lithwaneg

en: An error has occurred.
cy: Mae gwall wedi digwydd.

en: Ukrainian
cy: Wcreineg

en: Format settings:
cy: Gosodiadau fformat:
