Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Email
eu: Eposta

en: English
eu: Ingelesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: German
eu: Alemanera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Account information
eu: Kontuaren informazioa

en: Lithuanian
eu: Lituaniera

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

en: Format settings:
eu: Formatuaren ezarpenak:
