Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Update
he: עדכון

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Email
he: דוא"ל

en: English
he: אנגלית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: German
he: גרמנית

en: Polish
he: פולנית

en: Russian
he: רוסית

en: Account information
he: פרטי חשבון

en: Lithuanian
he: ליטבאית

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Entities
he: ישויות

en: Format settings:
he: הגדרות פורמט:
