Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Number of blocks
hu: Blokkok száma

en: Settings
hu: Beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Email
hu: E-mail

en: English
hu: angol

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: German
hu: német

en: Polish
hu: lengyel

en: Russian
hu: orosz

en: Account information
hu: Felhasználói adatok

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: Lithuanian
hu: litván

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: Ukrainian
hu: ukrán

en: Revoke access
hu: Hozzáférés visszavonása

en: Entities
hu: Entitások

en: Format settings:
hu: Formázási beállítások
