Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: English
hy: Անգլերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Lithuanian
hy: Լիտվերեն

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն
