Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: Number of blocks
it: Numero di blocchi

en: Settings
it: Impostazioni

en: Update
it: Aggiorna

en: Statistics
it: Statistiche

en: Email
it: E-mail

en: English
it: Inglese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: German
it: Tedesco

en: Polish
it: Polacco

en: Russian
it: Russo

en: Account information
it: Informazioni sul profilo utente

en: Authorization
it: Autorizzazione

en: Lithuanian
it: Lituano

en: An error has occurred.
it: Si è verificato un errore.

en: Ukrainian
it: Ucraino

en: Entities
it: Entità

en: Format settings:
it: Impostazioni formato:
