Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Update
kk: Жанарту

en: Statistics
kk: Статистика

en: English
kk: Ағылшын

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: German
kk: Неміс

en: Polish
kk: Полдық

en: Russian
kk: Орыс

en: Account information
kk: Есеп туралы ақпарат

en: Lithuanian
kk: Литвалық

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.

en: Ukrainian
kk: Украин
