Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Email
lt: El. paštas

en: English
lt: Anglų

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Account information
lt: Nario informacija

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Format settings:
lt: Formato nustatymai:
