Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Russian
my: ရုရှား

en: An error has occurred.
my: အမှားအယွင်းတခုဖြစ်ခဲ့သည်
