Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Update
ne: अपडेट

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Email
ne: ईमेल

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: German
ne: जर्मन
