Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: Statistics
sl: Statistika

en: English
sl: Angleščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Account information
sl: Podatki o računu

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
