Uptolike share buttons (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Number of blocks
uk: Кількість блоків

en: Settings
uk: Налаштування

en: Update
uk: Оновити

en: Statistics
uk: Статистика

en: Email
uk: Електронна пошта

en: English
uk: Англійська

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: German
uk: Німецька

en: Polish
uk: Польська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Account information
uk: Інформація про обліковий запис

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Entities
uk: Сутності

en: presets
uk: набори налаштувань

en: Format settings:
uk: Налаштування формату:

en: preset
uk: набір налаштувань

en: Email address is invalid.
uk: Електронна адреса є неприпустимою.

en: Secret key to access statistics.
uk: Секретний ключ для доступу до статистики.

en: Add main javascript code on every page
uk: Додати основний код javascript на кожну сторінку

en: This is useful if you are using content filter.
uk: Це стає в нагоді, якщо використовується фільтр формату введення.

en: Administer Uptolike
uk: Адміністрування Uptolike

en: Perform administration tasks for Uptolike module.
uk: Виконання адміністративних завдань для модуля Uptolike.

en: Configure Uptolike share buttons.
uk: Налаштувати кнопки "Поділитися" від Uptolike.

en: Adds share buttons from <a href="http://uptolike.ru">Uptolike</a> service.
uk: Додає кнопки соціальних мереж від сервісу <a href="http://uptolike.ru">Uptolike</a>.

en: Uptolike presets
uk: Набори налаштувань Uptolike
