Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Update
ast: Anovar

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: English
ast: Inglés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.
