Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: English
eo: Angla

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: German
eo: Germana

en: Polish
eo: Pola

en: Russian
eo: Rusa

en: Account information
eo: Kontaj informoj

en: Lithuanian
eo: Litova

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.

en: Ukrainian
eo: Ukraina
