Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: Number of blocks
es: Número de bloques

en: Settings
es: Configuración

en: Update
es: Actualizar

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Email
es: Correo electrónico

en: English
es: Inglés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Secret key
es: Llave secreta

en: German
es: Alemán

en: Polish
es: Polaco

en: Russian
es: Ruso

en: Account information
es: Información de la cuenta

en: Authorization
es: Autorización

en: Lithuanian
es: Lituano

en: An error has occurred.
es: Ha ocurrido un error.

en: Ukrainian
es: Ucraniano

en: Entities
es: Entidades

en: presets
es: valores prestablecidos

en: Format settings:
es: Opciones de formato:
