Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Statistics
et: Statistika

en: Email
et: E-kiri

en: English
et: Inglise keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: German
et: Saksa keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Account information
et: Konto andmed

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Lithuanian
et: Leedu keel

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: Ukrainian
et: Ukraina keel

en: Entities
et: Olemid

en: Format settings:
et: Vormingu sätted:
