Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: English
fi: englanti

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: German
fi: saksa

en: Polish
fi: puola

en: Russian
fi: venäjä

en: Account information
fi: Käyttäjätilin tiedot

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: Lithuanian
fi: liettua

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: Ukrainian
fi: ukraina

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Format settings:
fi: Muotoiluasetukset:
