Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Update
id: Perbarui

en: Statistics
id: Statistik

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Account information
id: Informasi keanggotaan

en: An error has occurred.
id: Ada kesalahan terjadi.

en: Entities
id: Entitas

en: Format settings:
id: Pengaturan format:
