Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Update
jv: Dianyari

en: Statistics
jv: Statistik

en: English
jv: Basa Inggris

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Russian
jv: Russia

en: Lithuanian
jv: Lithuania

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.

en: Format settings:
jv: Setèlan format:
