Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Account information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​គណនី

en: Lithuanian
km: លីទុយអានី

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។

en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន

en: Format settings:
km: ការ​កំណត់​ទ្រង់ទ្រាយ ៖
