Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Account information
kn: ಖಾತೆ ಮಾಹಿತಿ

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Lithuanian
kn: ಲಿತುವಾನಿಯನ್

en: An error has occurred.
kn: ಒಂದು ದೋಷವು ಎದುರಾಗಿದೆ.

en: Ukrainian
kn: ಉಕ್ರೇನಿಯನ್
