Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Statistics
ku: ئامار

en: Email
ku: ئیمێل

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Account information
ku: زانیاریی هەژمار

en: Lithuanian
ku: لیتوانی

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا

en: Ukrainian
ku: ئۆکرانی
