Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Statistics
mn: Статистик

en: Email
mn: Имэйл

en: English
mn: Англи

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: German
mn: Герман

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Lithuanian
mn: Литва

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
