Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: English
oc: Anglés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: German
oc: Alemand

en: Polish
oc: Polonés

en: Russian
oc: Rus

en: Account information
oc: Informacions del compte

en: Lithuanian
oc: Lituanian

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.

en: Ukrainian
oc: Ucraïnian

en: Entities
oc: Entitats

en: Format settings:
oc: Paramètres del format :
