Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Account information
pa: ਅਕਾਊਂਟ ਜਾਣਕਾਰੀ
