Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Number of blocks
sk: Počet blokov

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Email
sk: E-mail

en: English
sk: Angličtina

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: German
sk: Nemčina

en: Polish
sk: Poľština

en: Russian
sk: Ruština

en: Account information
sk: Informácie o účte

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Entities
sk: Entity

en: Format settings:
sk: Nastavenia formátu:
