Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: Statistics
sq: Statistikat

en: English
sq: Anglisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: German
sq: Gjermanisht

en: Polish
sq: Polonisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Account information
sq: Informacione mbi profilin

en: Lithuanian
sq: Lituaniane

en: An error has occurred.
sq: Ka ndodhur një gabim.

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase
