Uptolike share buttons (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக
